Práce ve výškách pomocí horolezecké techniky


Práce ve výškách pomocí horolezecké techniky

nátěry, čištění, opravy a zateplování fasád Drobné zednické opravy a nátěry fasád prováděné pomocí horolezecké techniky. Před vlastním nátěrem fasády provádíme její čištění pomocí WAP. V případě potřeby provedeme i drobné zednické opravy. Samozřejmostí je penetrační nátěr, který zajistí kvalitní přilnutí vlastní barvy k podkladu. Nátěry fasád provádíme kvalitními nátěrovými hmotami, zákazníkovi pomůžeme s jejich výběrem, v případě požadavku zákazníka použijeme k nátěru fasády jím dodané nátěrové hmoty. Při provádění nátěrů fasád není nutné zajišťovat kompletní zábor chodníku, ani stavět ochranné lešení. Pokud to situace vyžaduje (např. nátěry vnějších fasád na frekventovaných místech) instalujeme k ochranně chodců záchytné plachty, které uchycujeme na ocelové tyče kotvené přímo do zdi domů. Tyto tyče po skončení nátěrů beze stop odstraníme.
Dále pro zákazníka zajistíme návrhy a vlastní provedení libovolných reklamních, informačních i jiných nápisů na fasády budov ve výškách. Spolupracujeme s profesionálním grafickým studiem, které společně s Vámi navrhne optimální grafické provedení vašeho požadavku. Realizace reklamního nápisu na fasádě pomocí horolezecké techniky, to je záruka rychlého a kvalitního řešení.
montáže a demontáže objektů (sila,ocelové haly…) Zajistíme montáž či demontáž ocelových objektů, jako jsou například montované haly, sila a další objekty. Použití horolezecké techniky při těchto akcích velmi snižuje náklady a to zejména náklady na použití jeřábu. Práce organizujeme tak, aby po příjezdu jeřábu bylo vše připraveno na rychlou akci. Jeřáb přijede, zapatkuje, zvedne/nebo sundá připravenou konstrukci a maže zase dál. Sice si u nás jeřábník nevydělá, ale zato zákazníkovi ušetříme.
Při demontážích klademe důraz na jejich provedení tak, aby případná montáž byla co nejméně náročná. To znamená – co jde rozmontovat rozmontujeme (destruktivní metody jako řezání používáme pouze v nejnutnějších případech), veškeré díly jsou spouštěny pomocí lan, aby nedošlo k jejich poškození, jednotlivé díly označíme.
Na požadavek zákazníka zajistíme přepravu a i případnou montáž.
čištění výrobních a továrních hal Čištění výrobních a továrních hal pomocí průmyslových vysavačů za pomoci horolezecké techniky
mytí oken a fasád výškových budov Mytí oken a fasád výškových budov pomocí horolezecké techniky je často jedinou možností jak danou zakázku provést. Použití jiné metody bývá často nemožné nebo neúměrně drahé.
Zrealizujeme jakoukoliv zakázku počínaje ručním mytím až po použití WAP (vysokotlaká mycí technika).
Mezi další časté zakázky patří například mytí oken zimních zahrad, výtahových šachet a skleněných střech na místech přístupných pouze pomocí lanové techniky.
Zde uvedený ceník mytí oken a fasád pomocí horolezecké techniky je pouze orientační, konkrétní cena vždy záleží na dostupnosti mytých ploch a jejich velikosti. Při opakovaném mytí velkých objektů jsou možné množstevní slevy.

Ceník mytí oken a fasád pomocí horolezecké techniky

mytí vnějších oken 15-50,-/m2
mytí zimních zahrad,výtahových šachet 20-40,-/m2
mytí fasády pomocí WAP 30-50,-/m2

kácení a prořez stromů horolezeckou technikou Zajistíme prořez a pokácení stromů v těžko dostupných terénech a tam, kde by nekontrolovaný pád větví či celého stromu mohl způsobit hmotné škody. Jedná se zejména o kácení stromů v těsných blízkostech budov, prořezy větví nad zástavbou či v blízkosti elektrického vedení.
Při kácení postupujeme metodou postupného odřezávání a spouštění větví pomocí lan. Stejnou metodou pak kácíme i kmen.
Pokácené dřevo složíme na hromadu v délkách požadovaných zákazníkem. Po dohodě zajistíme i odvoz dřeva včetně větví.

Ceník za prořez a kácení stromu pomocí horolezecké techniky
Ceny se liší a záleží na velikosti stromů, dostupnosti v terénu a obtížnosti prořezu a pohybují se od 1500,- až 6000,- za strom. Jedná se o ceny pouze orientační, konečnou cenu vždy určíme po shlédnutí terénu či z fotografií. V případě prořezu většího množství stromů, např. prořez kolem elektrického vedení, v městských parcích atd. určujeme s investorem vždy individuálně.

opravy, rekonstrukce a zhotovení střech Opravy střech libovolného rozsahu – výměna poničených šablon nebo tašek v počtu desítek kusů až po kompletní výměnu střešní krytiny. Dále provádíme nátěry, opravy a výměny klempířských prvků, instalace svodů a okapů, instalace a výměny hromosvodů.
odstraňování sněhu a ledu ze střech Odstraňování sněhu a ledu ze střech pomocí horolezecké techniky. Zajistíme odklizení přebytečného sněhu ze střech obytných domů, průmyslových objektů a hal. Odstraníme nebezpečný led, který namáhá střešní okapový systém a případným pádem by ohrozil bezpečnosti chodců.
nátěry železných konstrukcí, stožárů vysokého napětí a jiných Nátěry železných konstrukcí pomocí horolezecké techniky. Nejprve se provádíme mechanické očistění podkladu, poté následuje základní nátěr a vrchní nátěr dle požadavků zákazníka.
montáže reklam, samonosných lešení, ochranných systémů proti holubám či jiných konstrukcí ve výškách Montáže reklamních plachet – zajistíme montáž reklamních plachet na jakoukoliv plochu na libovolném objektu. Doporučíme a dodáme vhodný kotvící materiál dle typu podkladu. Montáže provedeme rychle a kvalitně.
Dále pro Vás zajistíme dodávku a montáž samonosných lešení, či jiných konstrukcí ve výškách (anténní systémy, ochranné systémy protí holubům, atd).
spárování a zateplování panelových domů, opravy mezipanelových spár Provádíme renovace a opravy spárování panelových domů, dále zateplení fasád pomocí horolezecké techniky, tam kde není možné postavit lešení.

Rate article
Atbildēt